Sekcja turystyki kajakowej! – nowością w naszej działaności

Dzień dobry,
W dniu 20 XI 2018 byliśmy uczestnikami podsumowania sezonu fordońskich podróżników i kajakarzy. Odbyło się ono w dużym gronie społeczników fordońskich gdzie Krzysztof Pawlicki komandor i kierownik spływów dziękował za współpracę.

Bardzo się ciesze, że nasze drogi się połączyły i że będziemy mogli dodać cegiełkę do tej części działalności, która jest świetnym sposobem na łączenie ludzi i integrację.

Zdaję się, że wraz z Krzysztof Pawlicki niesiemy i wierzymy w pewną misję. Misje szacunku do drugiego człowieka i jego pracy, która wyrażona jest u nas pod hasłem RESPECT na koszulkach.

Wiedzieliście o tym? Że przesłaniem Wisły Fordon jest właśnie niesienie tej szczytnej idei, która na celu ma pobudzić nasza fordońska społeczność do aktywności i budowania fajnych relacji?!

W przyszłym roku będziemy mieli okazje uatrakcyjnić naszą działalność i zaproponować naszym kibica i kibicką spływy kajakowe.

Gratulujemy Krzysztof Pawlicki oraz wszystkim obecnym na spotkaniu współuczestnictwa oraz współpracy czy współorganizacji.
b.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *