Wisła Fordon 7 – 1 Olimpia Wtelno

Dzień dobry,

W sobotę odbyły się kolejne zmagania b klasy, które po raz kolejny zakończyły się naszym zwycięstwem. Wynik cieszy ale trzeba oddać, że rywal pomimo niskiej pozycji w tabeli był wymagający. Podszedłem do tego meczu z dużym spokojem pomimo okrojonego składu widać duże zaangażowanie pozostałych chłopaków co pokazuję, że stanowimy zgrany, fajny zespół składający się z conajmniej 20 zawodników. Mamy naprawdę fajną ekipę, która już myśli o awansie w następnym sezonie ponieważ słabsza postawa na początku sezonu może już go nie uratować. Pisze może ponieważ w piłce nożnej nie takie zdarzenia już miały miejsce a my wciąż budujemy naszą jakość. Widać, że potencjał naszej drużyny się uwolnił teraz go mądrze poprowadzić i kto wie, może to jest jakiś zalążek „złotych czasów dla Wisły”. Super byłoby takie zapoczątkować i iść z duchem naszego rozwoju kładąc w ten sposób fundamenty pod jego rozwój i sukcesy.

Mecz mógł się podobać ponieważ byliśmy skuteczni za sprawą Marcina Leśniewskiego, który strzelił 5 bramek wykańczając akcje wypracowane przez cały zespół. Jego spokój w wykańczaniu akcji jest warty uwagi a i powoduję większy spokój drużyny w obronie, co ma też wpływ na wiekszą płynność gry. Bramkę dorzucił Juliusz Drozdowski oraz Hubert Kucharczyk po asyście Radka Winnieckiego. Warta uwagi jest postawa obrońcy Piotra Blachowskiego, który czyścił sprawy z tyłu. Rywale w pewnym momencie złapali kontakt strzelając bramkę a w nasze szeregi wdarła się niepotrzebna nerwowość. Na całe szczęcie opanowaliśmy sytuację i doprowadziliśmy do naszego zwycięstwa.

Trzeba przyznać, że rywale potrafili grac w piłkę i na pewno zasługują na wyższą pozycję w tabeli.

Naszemu trenerowi gra się nie podobała ponieważ możemy grac jeszcze lepiej, szybciej i efektywniej – prościej. Kontrolować w ten sposób cały przebieg spotkania również z lepszymi zespołami. To pokazuję nasze ambicję i chęci doskonalenia się w tym co robimy oraz wciąż niedosyt i głód sukcesów.

Bartek Traczykowski

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *