Wisła Fordon 5 – 2 Wisła Pędzewo „Odrodzenie”

Dzień dobry,

Wczoraj przeżyliśmy różne chwilę w naszym Stowarzyszeniu – Klubie. Cieszy fakt, że nasza zbiórka spodobała się bydgoskim mediom i dzięki nim możemy szerzej promować naszą IDEĘ. Ciesze się też z atmosfery jaką mamy w naszym zespole oraz w zespole zarządzającym bo naprawdę czuć chęci do tworzenia i odrodzenia naszej „Wisełki”.

To się stało wczoraj na boisku – po wygranej 14 – 0 z Orłem, który nie był wymagającym przeciwnikiem, starliśmy się z Wisła Pędzewo, która potrafi grac w piłkę nożną i był to rywal wymagający. Jednak od samego początku kontrolowaliśmy przebieg spotkania ale nie ominęły nas błędy w obronie. Postęp można zauważyć gdyż spotkaliśmy się z nimi w meczach sparingowych i wtedy przegraliśmy bodajże 2:0. Mecz otworzył nam Hubert Kucharczyk, który wraz z Marcinem Leśniewskim są nowymi nabytkami klubu ten drugi również dołożył brameczke. Popis strzelecki w wykonaniu Mateusza Pobutkiewicza w liczbie 2 plus 1 stadiony świata i mamy 5 do 2 oraz odrodzenie. Można? No przecież, że można. 🙂

Cieszy fakt, że drużyna złapała koncentracje, spokój, odwagę oraz równowagę. Do zespołu po przerwie urlopowej wrócił trener Mariusz Wekwert, co też dało chłopakom pewność siebie. Mecz mógł się podobać gdyż nasz kibic podarował nam wczoraj darowiznę w wysokości 30 zł – zatem to o czymś świadczy. Co nie! 🙂

Dziękujemy serdecznie kibicowi!

Na zakończenie gdybyście mieli problemy z wpłatami na wspieram.to, a jest w Was chęć wsparcia finansowego naszego klubu to zapraszamy do kontaktu.

Dzięki 🙂

Bartek Traczykowski

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *