Orzeł Bydgoszcz 0 – 14 Wisła Fordon „Prognostyk”

Dzień dobry,

Wczoraj rozegraliśmy mecz kontrolny z bardzo sympatyczną drużyną Orła Bydgoszcz. Orzeł rozgrywa mecze sparingowe i gra w pucharach, gratulujemy im dystansu i dobrej zabawy.

Nasza drużyna spisała się nieźle już w 3 minucie było 2 – 0 świetną skutecznością popisał się Marcin Leśniewski, który dołącza do naszej drużyny strzelając aż 9 bramek. Jednak „Leśny” miał na boisku kolegów i to oni się przyczynili do tego, że Wisła wygrała 14-0. Mogła się podobać współpraca w napadzie w liczbie dwóch napastników gdyż zastosowaliśmy nową taktykę 4-4-2 i ona też pomogła chłopakom moim zdaniem mecz zdecydowanie wygrać. Na prawej stronie mecz kontrolowali Paweł Zagajewski oraz Krzysztof Jędrusik – lewa strona zagrała słabo. W środku nasz Ruandyjczyk czyli Martin spisywał się nieźle widac jeszcze braki w komunikacji ale pracujemy i nad tym. W bramce mecz rozegrał nasz nowy nabytek Michał Dęmbiński, który rozegrał mecz życia nie wpuszczając bramki ani nie broniąc nawet strzału. Bezbłędnie zagrali też obrońcy Marcin Janota, Damian Ożóg, Grzegorz Taczkowski.

Jest to świetny prognostyk gdyż było widać spokój, skoncentrowanie i umiejętność grania w piłkę mi osobiście podobała się gra naszego zespołu – była ciekawa. Na słabszym rywalu było widać, że potrafimy grać w piłkę nożną jednak musimy to samo przełożyć na trudniejszego rywala, z którym spotkamy się m.in we wtorek gdyż rozgrywamy mecz sparingowy z Wisła Pędzewo i to oni sprawdzą nasza obecną formę i pokażą nam na czym stoimy.

Jak zawsze świetna atmosfera w naszej drużynie oraz duża chęć pokazania jakości w lidze. To nam towarzyszy.

Trzymajcie kciuki!

b.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *